Різдво у Києві

На різдвяні свята, які продовжаться до 9 січня, у Києві заплановані різноманітні святкові заходи, а основні заходи відбудуться на Софіївській площі біля Головної ялинки України. 

Тут 7 січня з 12-00 до 17-00 пройде “Хода Дідухів та Звіздарів” за участю автентичних фольклорних колективів, масове колядування, фестиваль Дідуха. А з 17-00 до 21-00 відбудеться різдвяний концерт за участю фолк, поп, рок колективів, а також виступ академічного камерного хору “Хрещатик”.

8 січня, 17-00 – 21-00 – день прогресивної альтернативної української музики. 9 січня, 17-00 – 21-00 – збірний концерт виконавців та хореографічних колективів за участю Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.

У той час на Співочому полі 7 та 8 січня Вас чекає фестиваль “Зимова Країна мрій”. Тут пройдуть різдвяний ярмарок, традиційні гуляння, святкові вертепи, виступи українських колективів і колядників.

У “Мамаєвій Слободі” 7 січня відбудеться “Козацька Коляда”. Після Хресного ходу козаки та козачки “Мамаєвої слободи” радо зустрінуть відвідувачів власноруч приготованими стравами, оберегами, картинами і патріотичними вироби, проведуть майстер-класи: створення листа на фронт, розпис ластівок, ялинкових прикрас, футболок. Поки вони будуть колядувати, співати і танцювати, в возів проходитиме ярмарок народних майстрів.

У Експоцентрі України “ВДНГ” 7 та 8 січня відбудеться святкова різдвяна програма за участю аніматорів, театром на ходулях і пантоміми, шоу фігуристів на льоду і майстер-клас з фігурного катання.

У історико-розважальному комплексі “Парк Київська Русь” (Обухівський р-н, с. Копачів) з 7 по 9 січня пройде різдвяна програма. Вас чекає насичена програма з виступом кінно-трюкового театру, залученням піротехніки та спецефектів. Казкові герої розіграють справжній вертеп, а всі охочі також зможуть поворожити на майбутнє, адже на Різдво всі гадання збуваються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне