Розгортання 4G у метро поки що призупинене

Здавалося б, метро в Києві наразі зачинене для пасажирів, і це золотий час для швидкого запуску 4G-мереж операторів Київстар, Vodafone та lifecell. Проте, віз і нині там. Зараз усе знаходиться на стадії узгодження, тобто оператори ще не підписали угоди на доступ до інфраструктури з Київським метрополітеном.

“У нас з’являється більше часу для робіт, але після підписання угоди на доступ до інфраструктури. Зараз проходить оформлення документації та інші проектно-пошукові роботи. Зараз все йде за планом – метрополітен готує угоду до підписання. Якщо епідемія не внесе коректив, після підписання угоди і виконання робіт зможемо швидко запускати в ефір такі станції “, – зазначили в Vodafone Україна.

“Зараз йде процес узгодження договору доступу між операторами і метрополітеном. Також поступово виконуються й інші формальні кроки плану дій щодо реалізації проекту. Всі роботи ведуться відповідно до законодавства та обмеженнями, що діють під час карантину”, – заявили в Київстарі.

“Йде процес узгодження договору доступу між операторами і метрополітеном, роботи ведуться відповідно до законодавства та з огляду на карантин”, – підтвердили інформацію і в lifecell.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне