Смачно поїсти в урядовому кварталі? Нема проблем!

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

На Липській відкрили “Тітку Клару” зі сніданками та кулінарією. Формат закладів пиріжкової «Тітка Клара» оновили до десятої річниці мережі. Тепер тут можна замовити сніданки, кулінарію й випічку.

Повідомляється, що заклад відкрили в старовинному будинку, а площа приміщення становить 160 м².

Пиріжкова на Липській – це новий формат мережі закладів Klara Bakery&Cafe від Klara Group . Тепер тут не тільки пиріжки, але й також сніданки й кулінарія, зокрема булгур з овочами, курячі, рибні й свинні котлети, кус-кус і голубці.

З МЕНЮ:

Пиріжок із телятиною – 39 гривень

Пиріжок із беконом і картоплею – 36 гривень

Котлета в тісті – 38 гривень

Пиріжок із персиком – 35 гривень

Вівсяна каша з ягідним соусом – 90 гривень

Англійський сніданок – 190 гривень

Круасан зі скремблом і беконом – 160 гривень

Курячий бульйон із куркою й лапшою – 90 гривень

Мелт із куркою – 160 гривень

Крім того, ще одну пиріжкову «Тітку Клару» планують відкрити в травні на вулиці Євгена Коновальця, 36-Д, навпроти університету КНУКіМ.

КОЛИ:

08:00–21:00 (будні)

08:30–21:00 (вихідні)

ДЕ: вулиця Липська, 12/7