Стартував другий сезон Школи Громадського бюджету

Читайте також

Погода в Києві на вихідних

У Києві в суботу, 27 квітня, – без опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 6-8° тепла, вдень 16-18°.

В Києві відбудеться подячна Літургія

Уряд в особі прем'єр-міністра Дениса Шмигаля 30 січня 2024 відповів на публічне звернення громадян в рамках петиції № 41/005649-еп "Передача костелу св. Миколая в м. Київ релігійній громаді Римо-католицької церкви".

Лише 3500 баксів і в тебе дружина-інвалід

Столичні поліцейські викрили масштабну схему переправлення чоловіків через державний...

До 38 річниці аварії на ЧАЕС випустили колекційну монету

Необігова монета «Чорнобильська Зона Відродження. Природа» присвячена відновленню 30-кілометрової зони.

ATACMS дозволять знищити Кримський міст та перехопити ініціативу

Напередодні стало відомо, що Україна вже отримала ракети ATACMS і вразила ними російські зенітні установки С-400 на аеродромі у Джанкої, що на півночі Криму.

Поділитися

З 14 лютого у Києві у рамках проведення інформаційно-просвітницької кампанії стартував другий сезон Школи Громадського бюджету. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Школа ГБ є важливою складовою налагодження взаємодії влади з громадськістю та спільного навчання всіх зацікавлених у розвитку міста. Це волонтерський проєкт, де автори проєктів-переможців та розпорядники бюджетних коштів КМДА та РДА спільно навчають киян успішній участі у ГБ», – розповів Микола Поворозник.

За його словами, просвітницькі заходи планується проводити у будні у КМДА та у суботу на базі Школи ГБ у Київському палаці дітей та юнацтва. Слідкувати за заходами можна у розділі Школи ГБ на сайті Громадського бюджету: https://gb.kyivcity.gov.ua/.

«Школа ГБ – місце, де діляться кращим досвідом та зменшують кількість помилок. Клуб друзів та місце здобуття необхідних знань, ідей, контактів, партнерів. Викладачі та випускники Школи відкривають нові можливості для розвитку талановитих дітей, спільнот Києва. Одна з цілей школи – це долучення до ГБ новачків. Тут вони навчаться подавати якісні проєкти, побудувати довірчі відносини і навчитися співпрацювати з владою, об’єднуватися в команди та долучати туди фахових експертів та інноваторів, підготувати їх до всіх етапів ГБ (подача, доопрацювання на етапі експертизи, публічні обговорення, агітація під час голосування, контроль реалізації проєктів). Одне із завдань Школи ГБ – максимальна підготувати команди та їхніх лідерів подати власні проєкти до участі у Громадському бюджеті», – розповів Микола Поворозник.

Він зазначив, що учасником Школи ГБ може стати кожен, хто хоче змінити місто на краще. Це – активна молодь, чинні або нові команди ГБ, лідери студентського самоврядування, небайдужі мешканці Києва, які хочуть отримувати досвід та знання, щоб змінювати місто на краще. Проєкт покликаний об’єднати понад 200 тисяч киян та більше 100 активних команд-переможців.