Стартував другий сезон Школи Громадського бюджету

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

З 14 лютого у Києві у рамках проведення інформаційно-просвітницької кампанії стартував другий сезон Школи Громадського бюджету. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Школа ГБ є важливою складовою налагодження взаємодії влади з громадськістю та спільного навчання всіх зацікавлених у розвитку міста. Це волонтерський проєкт, де автори проєктів-переможців та розпорядники бюджетних коштів КМДА та РДА спільно навчають киян успішній участі у ГБ», – розповів Микола Поворозник.

За його словами, просвітницькі заходи планується проводити у будні у КМДА та у суботу на базі Школи ГБ у Київському палаці дітей та юнацтва. Слідкувати за заходами можна у розділі Школи ГБ на сайті Громадського бюджету: https://gb.kyivcity.gov.ua/.

«Школа ГБ – місце, де діляться кращим досвідом та зменшують кількість помилок. Клуб друзів та місце здобуття необхідних знань, ідей, контактів, партнерів. Викладачі та випускники Школи відкривають нові можливості для розвитку талановитих дітей, спільнот Києва. Одна з цілей школи – це долучення до ГБ новачків. Тут вони навчаться подавати якісні проєкти, побудувати довірчі відносини і навчитися співпрацювати з владою, об’єднуватися в команди та долучати туди фахових експертів та інноваторів, підготувати їх до всіх етапів ГБ (подача, доопрацювання на етапі експертизи, публічні обговорення, агітація під час голосування, контроль реалізації проєктів). Одне із завдань Школи ГБ – максимальна підготувати команди та їхніх лідерів подати власні проєкти до участі у Громадському бюджеті», – розповів Микола Поворозник.

Він зазначив, що учасником Школи ГБ може стати кожен, хто хоче змінити місто на краще. Це – активна молодь, чинні або нові команди ГБ, лідери студентського самоврядування, небайдужі мешканці Києва, які хочуть отримувати досвід та знання, щоб змінювати місто на краще. Проєкт покликаний об’єднати понад 200 тисяч киян та більше 100 активних команд-переможців.