Столичний метрополітен змінить графік руху поїздів через гострий дефіцит фахівців

Читайте також

Метро на Троєщину відкладають

Голова Деснянської райдержадміністрації в місті Києві Максим Бахматов заявив, що наразі будівництво метро на Троєщину не входить до числа пріоритетів через високу вартість проєкту та війну.

ARKHA представили відеороботу “Mamoritai”

Український рок-гурт ARKHA презентував нову пісню “Mamoritai”, супроводжену атмосферним відео, яке поглиблює сенси композиції.

На Global Wellness Day навчатимуть тілесного та психічного самовідновлення

У тривожні часи всім нам потрібне глибоке відновлення тіла й душі.

КиївПрайд анонсував Марш Рівності у столиці

Українська громадська організація КиївПрайд анонсувала Марш Рівності, який пройде у суботу 14 червня, у Києві.

За $12 000 до ЄС

Поліцейські викрили канал незаконного переправлення чоловіків з України до країн Європейського Союзу.

Поділитися

Наразі в КП «Київський метрополітен» виник гострий дефіцит фахівців робітничих професій. Зокрема машиністів електропоїздів – 83 вакансії, електромеханіків – 48, токарів і слюсарів за відповідними напрямами – 161. Причиною збільшення кількості вакансій є частково вимушена міграція, специфіка професій і мобілізаційна робота у зв’язку з воєнним станом. Зокрема, близько 7% метрополітенівців нині перебувають у лавах ЗСУ, і їхня кількість постійно збільшується.

«Київський метрополітен» постійно проводить посилену кадрову роботу із залучення фахівців. Зокрема, співпрацює із закладами профільної освіти та міським центром зайнятості. Водночас метрополітен є вузькопрофільним підприємством, і підготовка та адаптація деяких професій потребує довготривалого спеціального навчання. Так, машиніст електропоїзда, до моменту його самостійної роботи на лінії, навчається більше 12 місяців.

Враховуючи поточну кадрову ситуацію, найближчим часом будуть змінені графіки руху поїздів на всіх лініях підземки. Інтервали між поїздами будуть збільшені орієнтовно на одну хвилину в між «пік» та на 45 секунд у «пікові» години.

Нагадаємо, що підземні станції столичної метро є спорудами подвійного призначення та використовуються цілодобово як укриття під час повітряних тривог для десятків тисяч киян і гостей столиці. Для надійної та безперебійної роботи складного комплексу інженерних мереж і конструкцій працюють сотні висококваліфікованих фахівців, оперативно замінити яких немає змоги.