Укренерго не обмежило споживання електроенергії в п’ятницю, 31 травня

Читайте також

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

У Києві заборонили продаж цигарок у кіосках

Київська міська рада заборонила продаж цигарок, у тому числі...

У Києві побито 133-річний рекорд з добової кількості опадів

У Києві в середу, 12 червня, зафіксували рекорд добової кількості опадів – 50,1 мм. Це на 25,5 мм більше, ніж було 1891 року для цього дня.

Поділитися

У компанії Укренерго уточнили, що додатково повідомлять про можливі обмеження електроенергії через зміну ситуації в енергосистемі.

У ДТЕК нагадали, що потужності атомної генерації, які частково завершили ремонтувати, так само допомагають енергосистемі України.

«Не забувайте ощадливо користуватися світлом, щоб так було і надалі. Світло обовʼязково переможе темряву! Вірте в енергетиків!», — у свою чергу зазначили в ДТЕК Київські електромережі.

Нагадаємо, що детальніше про графіки відключень можна дізнатися на офіційному сайті ДТЕК Київські електромережі.

До речі, система зовнішнього освітлення Києва продовжує працювати в режимі посиленої економії, що був запроваджений 17 травня.