Студенти вимагають звільнити ректора КНУ

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Студенти КНУ ім. Тараса Шевченка, які долучились до лав ЗСУ з перших днів повномасштабного вторгнення, вимагають звільнення ректора Володимира Бугрова через численні корупційні скандали під час воєнного стану. Про це йдеться у відповідній петиції на сайті електронних петицій до Президента України Володимира Зеленського.

Повідомляється, що останнім часом у повідомленнях правоохоронних органів, засобах масової інформації та антикорупційних розслідуваннях стали регулярно фігурувати заклади вищої освіти та їхні керівники. Зокрема, це стосується Київського національного університету імені Тараса Шевченка. За час повномасштабного вторгнення ректор КНУ ім. Тараса Шевченка придбав собі квартиру в елітному ЖК, позашляховик «Mitsubishi Outlander» та іншу нерухомість.

Відомо, що студенти КНУ ім. Тараса Шевченка, які боронять Україну від російської навали, на другому році повномасштабного вторгнення дізнались з засобів масової інформації про розслідування щодо розкрадання мільйонів гривень на ремонтах укриттів за участі керівництва КНУ та затримання підрядника на спробі підкупу правоохоронців.

«Вже тепер, у січні 2024 року, доводиться з повним нерозумінням читати про махінації з бюджетними коштами на харчуванні курсантів та рахувати, як кілограм замороженого хека, який закуповують для військових за 95 гривень чи купують у звичайному магазині за 150, може коштувати керівництву університету Шевченка 333 гривні», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що в січні 2024 року за фактом повідомлень у медіа про завищену вартість закупівель для харчування курсантів у КНУ імені Т. Шевченко провели внутрішню перевірку.

Автор петиції звертається до Кабінету міністрів України щодо дострокового розірвання контракту з ректором КНУ імені Тараса Шевченка Володимиром Бугровим за розкрадання коштів на ЗСУ, корупцію та аморальну поведінку.

«Як тогорічний випускник Університету, що з першого дня повномасштабного вторгнення долучився до Сил оборони, я хочу жити в Україні, де панує верховенство права та демократія, а за корупцію та оборудки саджають за ґрати, а не в новий позашляховик ректора КНУ, куплений під час повномасштабного вторгнення», — зазначив автор петиції.

На початку лютого 2024 року ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров, який фігурував у розслідуваннях закупівель для військових курсантів у КНУ імені Т. Шевченко, просив Офіс Президента зняти з сайту петицію про його звільнення.