“Світ майбутнього очима дітей”: у Києві відбувся наймасштабніший проєкт для дітей під час війни

Читайте також

“Укрпошта” торгуватиме… ковбасою

Державний поштовий оператор України "Укрпошта" робить кроки з диверсифікації своєї діяльності в умовах зниження доходів. Як розповів в інтерв'ю Forbes Ukraine генеральний директор компанії Ігор Смілянський, найближчим часом у відділеннях пошти можна буде придбати ковбасні вироби. Це рішення стало частиною нової стратегії компанії щодо збільшення прибутку. Смілянський пояснив, що значна частина доходів "Укрпошти" раніше формувалася за рахунок доставки пенсій, однак зі скороченням кількості пенсіонерів у країні ця стаття доходу зменшується. Сьогодні доставка пенсій становить близько 25% загальної виручки компанії. Щоб компенсувати втрати і забезпечити фінансову стійкість, керівництво "Укрпошти" запускає одразу кілька нових напрямків. Серед запланованих ініціатив: скорочення чисельності співробітників на 13% уже цього року; відкриття власного поштового банку; запуск мережі аптек; впровадження мобільного застосунку; оновлення автопарку за рахунок закупівлі електробайків. Мета цих кроків - зміцнення позицій компанії на ринку доставки посилок і боротьба за частку з основним конкурентом - приватною компанією "Нова пошта". Однак найнесподіванішою частиною стратегії стало рішення про продаж продуктів харчування в поштових відділеннях. Смілянський повідомив, що компанія вже уклала угоду з агрохолдингом МХП (відомим брендом "Наша Ряба") про реалізацію ковбасних виробів через мережу "Укрпошти". "Закупили першу партію їхніх ковбас, будемо пропонувати через поштову мережу. Це частина нашої стратегії підтримки українських виробників. Для МХП це також можливість скоротити логістичні витрати

Жесть! На даху багатоповерхівки у Києві помітили чотири приватні будинки

У Києві помітили багатоповерхівку, на даху якої збудували аж чотири приватних будинки.

У Києві парки та зелені зони обробляють від кліщів

У Києві фахівці проводять планові обробки зелених зон від кліщів.

Про спокійну старість можна забути

Пенсійний вік більше не гарантія відпочинку.

Україна готується до запуску цифрової гривні

Цифрова гривня (е-гривня) — це нова форма національної валюти України, яку планує впровадити Національний банк України (НБУ).

Поділитися

У Києві відбувся гала-концерт наймасштабнішого за час війни проєкту “Світ майбутнього очима дітей”.

Грають на різних інструментах і танцюють, читають вірші і співають – до столиці приїхали найкращі колективи з усіх регіонів. Учасників гала-концерту пів року обирало зіркове журі.

Від великої сцени діти у захваті:

“Дуже велика сцена, приємно було виступати, емоції зашкалюють”, – розповіла одна з учасниць.

Дійство справді масштабне – у проєкті взяли участь понад 16 000 дітей.

“Дуже грандіозний вийшов проєкт – наймасштабніший за часів війни в Україні. Ми його створювали: Національній онлайн-кінотеатр Sweet.tv і агенція івентів “Садиба мьюзік”. Взагалі зараз дуже складно в цей час щось провести для діток, вони творять: хтось малює, хтось танцює, співає чи вишиває. Вони десь мають показати те, чого досягли”, – розповіла директорка з маркетингу Національного онлайн-кінотеатру Sweet.tv, соорганізаторка проєкту Марина Русак.

Усе, аби популяризувати українську культуру, особливо зараз, у час війни.

“У нас немає такого виду мистецтва, який би наші діти не опанували. Ми здивовані кількістю талантів. Це люди з усієї країни, діти-переможці регіональних конкурсів», – сказала директорка агенції івентів “Садиба мьюзік”, соорганізаторка проєкту Ірина Коваленко.

Оцінювали дітей зірки українського шоу-бізнесу, кожен учасник отримав подарунки.

“Діти співають, танцюють, малюють, пишуть вірші і посміхаються на зло ворогу. Це є їх вклад у нашу перемогу. Їхня боротьба за волю і незалежність України”, – поділився народний артист України Анатолій Гнатюк.

Самі ж діти мріють про різне, та всіх об’єднує одне: “Планую відбудовувати нашу державу”.