Топ-10 найбільш затребуваних професій у Києві

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Станом на середину червня база даних Київського міського центру зайнятості містила 3 000 вакансій. Найбільш затребувані – монтажники електронного обладнання, бухгалтери, кухарі, водії, продавці продовольчих товарів, медсестри, адміністратори, вчителі, помічники вчителів та охоронці.

Станом на середину червня база даних Київського міського центру зайнятості містила 3 тисяч вакансій від роботодавців. В установі назвали найбільш затребувані вакансії в столиці, повідомляє УНН.

Як вказали в Київському міському центру зайнятості, незважаючи на війну, столичний ринок праці демонструє ознаки відновлення.

На середину червня у базі центру налічувалося 3 тисячі пропозицій від роботодавців. Як повідомляється, найбільш затребуваними є працівники широкого спектру галузей, включаючив промисловість, комунальне господарство, транспорт і логістику, економіку, медицину та освіту.

Роботодавці столиці найбільше шукають:

Монтажників радіоелектронної апаратури (267 вакансій);
Бухгалтерів (261 вакансії);
Кухарів (200 вакансій);
Водіїв автотранспортних засобів (196 вакансій);
Продавців продовольчих товарів (189 вакансій);
Медичних сестер/ братів (143 вакансії);
Адміністраторів (125 вакансій);
Вчителів (113 вакансій);
Помічників вихователя (110 вакансій);
Охоронників (94 вакансії).

“Наші дані свідчать про поступове відновлення ринку праці Києва. Ми бачимо зростання попиту на фахівців у різних галузях, від ІТ до медицини. Наша служба готова підтримати як шукачів роботи, так і роботодавців, пропонуючи ряд активних програм та індивідуальний підхід до кожного клієнта”, – зазначає директор Київського міського центру зайнятості Дмитро Новицький.

В службі зайнятості вказали, що надають комплексні послуги з працевлаштування, включаючи професійне навчання, консультації та підтримку у пошуку роботи. Служба також пропонує компенсаційні програми для роботодавців.