Світла не буде цілий вечір

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

У понеділок, 1 липня, у Києві та області будуть застосовувати графіки відключень світла. Діятимуть вони впродовж всієї доби.

Про це повідомляє компанія Укренерго. Найбільший обсяг відключень планується з 16:00 до 24:00.

Тобто відключення можливі у “світло-сірих” зонах. Тому в деяких споживачів світла може не бути по 7 годин поспіль.

Причиною збільшення обмежень стала спека. Стовпчик термометра сягає в денні години вище +30 градусів. Енергетики прогнозують споживання майже на 5% вищим, ніж у неділю.

Укренерго закликає українців економно користуватися електроенергією. Не вмикайте потужні електроприлади одночасно.