«Турист України» запущений у Києві – ФОТО, ВІДЕО

Читайте також

Ціни на фрукти й овочі ймовірно зростуть

Експерти попереджають, що в Україні може зрости вартість ягід та фруктів через нестачу робочої сили, спричинену мобілізацією.

Які продукти здорожчають, як не крути

Ціни на продукти в Україні знову зростуть. Зокрема, вже зовсім скоро більше доведеться платити за хліб.

До 160 гривень за кіло

Ціни на продукти харчування в Україні змінилися у середині липня. Деякі з них дешевші, але деякі продовжують подорожчати. Це впливає на бюджет покупців.

Улітку різких стрибків цін на продовольство не очікується

У літній період різких стрибків цін на продовольство не передбачається, заявив виконувач обов’язків міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький в ефірі телемарафону «Єдині новини», повідомляє Укрінформ.

Ціни на картоплю в Україні продовжують різко падати

Ринок картоплі в Україні демонструє типову сезонну динаміку, характерну для періоду збору нового врожаю.

Поділитися

11 липня у Національному Ботанічному саду ім. М. М. Гришка Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, компанія Visa,  «Приватбанк» та Асоціація «Національна Туристична Організація України» представили Національну програму лояльності «Турист України», а також обговорили сучасний стан і перспективи розвитку внутрішнього туризму в Україні.

Відповідно до Меморандуму про співпрацю, підписаного сторонами 31 травня 2017 року, метою Національної програми лояльності «Турист України» є популяризація внутрішнього туризму в Україні, розвиток малого, середнього бізнесу та інфраструктури в регіонах, а також створення дієвого та зручного інструменту, з яким подорожі Україною стануть більш приємними та комфортними.

В рамках першого етапу реалізації програми сторони презентували проект унікального для України мобільного туристичного додатку, який надає користувачам численні привілеї, знижки та пропозиції від різногалузевих партнерів. Також було анонсовано початок всеукраїнського набору 500 волонтерів, які отримають можливість одними з перших протестувати додаток в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі і залишати свої відгуки, аби зробити додаток максимально функціональним та зручним у користуванні для подорожуючих.

Для того, щоб взяти участь у тестуванні, потрібно заповнити заявку на сайті: http://touristua.com та отримати посилання на завантаження мобільного додатку. Встановивши додаток і зареєструвавши банківську картку/картки, користувачі матимуть можливість накопичувати бали та отримувати знижки, розраховуючись безготівково в туристичних місцях, визначених додатком. Чим більше балів ‒ тим вищий статус туриста. Очікується, що схема отримання балів стимулюватиме відвідування нових туристичних об’єктів (100 балів) і міст (100 балів). Усього існуватиме чотири рівні користувачів: «Турист», «Мандрівник», «VIP Мандрівник» та «Почесний Мандрівник», а кількість бонусних балів за оплату карткою у визначених додатком  точках – партнерах програми залежатиме від рівня користувача: чим він вищий, тим більше балів нараховується.

Турист Украины инфографика

«Створення Національної програми лояльності було в наших планах ще в 2015 році, коли ми тільки-тільки починали створювати Департамент туризму і курортів в Мінекономрозвитку. Ідея проста ‒ через захоплюючу гру і змагання стимулювати українців більше подорожувати Батьківщиною. Туристи України мають відкривати нові міста і туристичні дестинації, популяризуючи туризм як інструмент народної дипломатії для миру та сталого розвитку України. Але, будь-яка гарна ідея без практичної реалізації залишається лише ідеєю, тому ми майже два роки вели пошук гідних партнерів для такого проекту, і ми їх знайшли! Це одна з найбільших міжнародних платіжних систем ‒ компанія Visa і найбільший і найінноваційніший банк України ПриватБанк. До програми в якості партнерів також вже приєдналися лідер серед систем бронювання ‒  компанія Amadeus і Національний туристичний оператор Join Up! Технологічні можливості наших партнерів дають змогу створити унікальний у світовому масштабі інноваційний продукт, який одночасно буде виконувати функції геолокаційого ігрового сервісу з бронюванням і купівлею різних туристичних послуг. Майбутнє туризму в мобільних онлайн технологіях, і ми створюємо це майбутнє разом!», ‒ наголосив Іван Ліптуга, Директор департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

«Україна без перебільшення має величезний потенціал для розвитку туризму, як внутрішнього, так і міжнародного. Ми пишаємося можливістю долучитися до Національної програми лояльності «Турист України», що має на меті популяризувати подорожі в країні та сприятиме розвитку нашої країни як європейської туристичної держави з відповідним рівнем сервісу для подорожуючих, зокрема і з точки зору розвитку платіжної інфраструктури. Я маю щирі сподівання, що анонсований сьогодні онлайн-сервіс допоможе кожному українському туристу сповна насолоджуватися подорожами Україною, підвищить популярність безготівкової оплати туристичних послуг, а також поліпшить платіжну інфраструктуру в великих містах і невеличких містечках. Відтепер кожна подорож Україною перетвориться на захоплюючу мандрівку, а люди та бізнес отримають платформу впровадження передових туристичних технологій», ‒ прокоментував Дмитро Крепак, регіональний менеджер Visa в Україні, Грузії та Вірменії.

«Завдяки інфраструктурним і технологічним можливостям ПриватБанк реалізовує нові унікальні сервіси як для власних клієнтів, так і державного сектору, всього банківського ринку. Сьогодні ми спільно з партнерами створили комплексний цифровий майданчик для розвитку туризму та комунікації туристичного бізнесу з мандрівниками, з можливістю онлайн замовлення та оплати послуг картами будь яких українських банків, – зазначив Юрій Гусєв, директор по зв’язкам з органами державної влади, ПАТ КБ «Приватбанк». ‒ Новий виключно онлайн сервіс, дозволить туристам за декілька кликів організувати подорож, отримати інформацію про цікаві заходи, маршрути, визначні пам’ятки, придбати тури і екскурсії, а також автоматично стати учасником національної програми лояльності».

Тестування додатку проводитиметься в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі з 1 серпня 2017 року по 15 жовтня 2017 року включно. По закінченню тестування спеціальні призи чекають на 6 найактивніших користувачів мобільного додатку, які набрали найбільшу кількість балів або залишили найбільшу кількість коментарів і відгуків.

З більш детальною інформацією та умовами участі у тестуванні додатку можна ознайомитися за посиланням: http://touristua.com .