У Дарницькому районі столиці тестують нову систему оповіщення

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

У Дарницькому районі столиці тестують нову систему оповіщення. Про це повідомляє Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація.

«На території Дарницького району встановлено нову систему оповіщення, яка наразі на стадії тестування», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що система повідомлятиме про різні надзвичайні ситуації, зокрема й про сигнал повітряної тривоги

Для оптимального її налаштування у Дарницькій РДА просять повідомити про локації, де рівень шуму перевищує допустимий. Крім того, просять не зазначати конкретне місцеперебування систем.