Червону руту висадили на Подолі

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

У сквері Георгія Гонгазде на Подолі висадили квітник з червоною рутою.

Про це повідомили на підприємстві по утриманню зелених насаджень Подільського району.

Червона рута – один символів України. Проте дехто вважає, що це щось на кшталт квітки папороті, якої не існує. Тим не менш, рута – реальна квітка.

«Навіть не квітка, а чагарник і насправді – не червона, а рожево-фіолетова. Вана росте лише в одному квітнику нашого району», – розповіли зеленбудівці.

Існує легенда, якщо дівчина з парубком буде прогулюватися біля цієї квітки, то довіку полонить його серце.

Тож киян та гостей столиці запрошують завітати у сквер Георгія Гонгазде, 5-7 Б та перевірити дію сказання.