У ДТЕК розповіли, скільки кияни будуть без світла у понеділок

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

В енергосистемі спостерігається значний дефіцит

У понеділок, 24 червня, у Києві та області застосовуватимуть погодинні графіки відключень. Діятимуть вони впродовж всієї доби.

Тобто, світло вимикатимуть з 00:00 до 24:00. Про це повідомляє компанія ДТЕК.

“За вказівкою Укренерго графіки відключень завтра будуть застосовуватись впродовж всієї доби”, — йдеться у повідомленні.

Також з 19:00 до 23:00 обсяг обмежень буде більшим. Це значить, що відключення можливе і в “сірих” зонах.

Причиною значного дефіциту в енергосистемі стало зростання споживання на початку робочого тижня та складна ситуація після масованих ворожих атак.

Нагадуємо, що графік відключень можна знайти на сайті ДТЕК. Для цього потрібно:

Перейти на сайт ДТЕК.
Вибрати пункт “Відсутня електроенергія”.
Ввести свою вулицю та номер будинку у відповідних рядках.
Також переглянути актуальну інформацію про відключення та отримувати сповіщення можна в застосунку “Київ Цифровий“. Для цього виконайте декілька простих кроків:

В застосунку оберіть розділ “Більше сервісів”.
Потім знайдіть пункт “ДТЕК Світло”.
Додайте адресу, якщо вона не збереглася автоматично.