Вступ до аспірантури та магістратури не має бути «схемою»

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Вступ до аспірантури та магістратури не має бути «схемою» ухилення від мобілізації. Про це заявив голова КОВА Руслан Кравченко.

Як поінформували у Київській обласній військовій адміністрації, на єдиний вступний іспит зареєструвалися понад 8 тисяч людей, ще понад 4 тисячі осіб виявили бажання скласти єдине фахове вступне випробування.

Начальник КОВА Руслан Кравченко під час зустрічі з ректорами закладів вищої освіти, керівниками правоохоронних органів та обласного Територіального центру комплектування заявив, що всі учасники процесу мають неухильно дотримуватися законодавства.

«Щоб вступ до ЗВО не став «схемою» ухилення від мобілізації. Бажання здобувати освіту та підвищувати кваліфікаційний рівень – чудове. Але вступ не має ставати формальністю для отримання переваг», – наголосив він.

Нагадаємо, на Київщині створили 23 тимчасові екзаменаційні центри, де проходитимуть тестування.