У Києві 510 будинків, де не вимикають світло

Читайте також

Через проблеми з електропостачанням здешевшала свинина

У червні 2024 року ціни на свинину в Україні знизилися на 10,1% порівняно з травнем через жорсткіші графіки відключень електроенергії.

Ціни на фрукти й овочі ймовірно зростуть

Експерти попереджають, що в Україні може зрости вартість ягід та фруктів через нестачу робочої сили, спричинену мобілізацією.

Які продукти здорожчають, як не крути

Ціни на продукти в Україні знову зростуть. Зокрема, вже зовсім скоро більше доведеться платити за хліб.

До 160 гривень за кіло

Ціни на продукти харчування в Україні змінилися у середині липня. Деякі з них дешевші, але деякі продовжують подорожчати. Це впливає на бюджет покупців.

Улітку різких стрибків цін на продовольство не очікується

У літній період різких стрибків цін на продовольство не передбачається, заявив виконувач обов’язків міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький в ефірі телемарафону «Єдині новини», повідомляє Укрінформ.

Поділитися

У Києві залишилося 510 будинків, яким не вимикають світло під час дії графіків погодинних відключень. Про це повідомила компанія “ДТЕК Київські електромережі” (ДТЕК КЕМ).

“Від самого початку вимушеного застосування графіків відключень ми зіштовхнулися з викликом. Багатоповерхівки, що знаходилися на одних лініях з лікарнями, насосними станціями, військовими об’єктами не відключалися від мережі. Це викликало логічні запитання у киян щодо справедливості такої ситуації. Станом на жовтень 2022 року таких багатоквартирних будинків було 1497, або 12% від загальної кількості. З того часу ми провели роботу та зменшили цю кількість до 510, або 4%”, – розказав у вівторок, 18 червня, генеральний директор ДТЕК КЕМ Денис Бондар.

У таких будинках немає технічної можливості централізованих відключень.

Компанія намагається залучати представників компаній-управителів для того, щоб вони самостійно відключали світло в таких будинках відповідно до графіків.

Росія за весну знищила 9,2 ГВт генерації електроенергії в Україні. Через це із травня 2024 року в країні відновилися віялові відключення, яких не було з лютого 2023 року.
За прогнозами енергетиків, з другої половини й до кінця липня ситуація з відключеннями буде складнішою, ніж раніше. А взимку дефіцит електроенергії може призвести до того, що світло будуть вмикати лише на кілька годин протягом доби.