У Києві офіційно майже 10 тис безробітних

Станом на 1 січня 2018 року, в Київському міському центрі зайнятості було зареєстровано 9,2 тис. безробітних . що на 21 % менше у порівнянні з відповідною датою 2017 року.

Зокрема, було досягнуто позитивної динаміки по основних напрямках діяльності столичної служби зайнятості у 2017 році. Кількість працевлаштованих за направленням служби зайнятості 14,7 тис. осіб. В порівнянні з 2016 р., кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості 12,4 тис. осіб – це на 33% більше, а кількість вакансій становило 63,9 тис., – на 23% більше ніж у попередньому році.

Серед безробітних, які перебувають на обліку в столичній службі зайнятості, стабільно високою є частка безробітних із вищою освітою -87%, 7% мають повну загальну середню та 6% – професійну-технічну освіту.

При цьому у базі даних столичної служби зайнятості найбільше вакансій для кваліфікованих робітників з інструментом – 17% та для осіб без професії і за найпростішими професіями – 15,4%. Підбір працівників відбувається з певним часом внаслідок низького рівня заробітних плат, які пропонують столичні роботодавці. Наприклад по таких позиціях, як: медичні сестри, вихователі, помічники вихователів, електромеханіки, електромонтери, оператори котельні та двірники, запропоновано рівень заробітної плати 3723 грн., а середня заробітна плата штатних працівників близько 14 тис. грн.

Структура вакансій за розмірами заробітної плати (станом на 1 січня 2018 року)

Станом на 1 лютого 2018 року продовжується пошук роботи для 9,4 тис. безробітних громадян, з яких 8,1 тис. отримують допомогу по безробіттю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне