У Києві порахують бездомних собак

15-17 вересня в Києві будуть рахувати бездомних собак.

Питання безпритульних тварин досі гостро стоїть в нашій країні, але Київ – це столиця і візитна картка України. Організатори закликають всіх долучатися, адже таким чином ви зможете зробити своє місто більш комфортним і безпечним для людей і тварин.

Акцію організовує команда міжнародного проекту animal-id.info спільно з організаціями: “NatureWatch Foundation”, “FOUR PAWS International”, БФ “Сіріус”, “ARA – animal rights activists,” Хочу собаку “, за підтримки” одна тисяча дев’ятсот дев’яносто один Open Data Incubator ” і КМДА.

Підрахунок проводиться за міжнародною методикою (WAP) з використанням унікальних мобільних додатків розроблених командою animal-id.info. Реєстрація волонтерів відкрита за посиланням.

Отже, всіх любителів собак і просто небайдужих людей, які мають камеру або смартфон, організатори закликають приєднуватися. А найактивнішим учасникам обіцяють подарунки – фірмові футболки і кухлі.

Підрахунок проводиться для того, щоб належним чином оцінити актуальну ситуацію з тваринами у місті та розробити подальшу стратегію вирішення проблеми. Результати також дозволять зробити аналітику в динаміці і оцінити результати проведеної роботи за 2016 рік. В цьому році до процесу моніторингу приєднається кандидат філософських наук університету Лідс (Великобританія).

У минулому році учасники акції нарахували 2605 тварин.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне