У Києві проходить II Молодіжний гуманітарний форум Українського Червоного Хреста

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Заступниця голови КМДА Марина Хонда виступила перед молоддю на форумі.

«Сьогодні я черговий раз подякувала Червоному Хресту України за допомогу на місцях влучання після російської атаки. І мала честь виступити на II Молодіжному гуманітарному форумі Українського Червоного Хреста», — написала Марина Хонда у Фейсбук.

Вона наголосила, що це організація, в якій ми завжди були впевнені. З перших днів повномасштабного вторгнення фахівці не тільки забезпечували місцевих мешканців гуманітарною допомогою, але й надавали психологічну підтримку.

«Тоді перед нами стояло завдання допомогти одиноким людям, які залишились в Києві, забезпечити їх харчуванням, ліками, засобами гігієни. Дати їм відчуття, що вони не сам на сам із ситуацією. Червоний Хрест України доклав чимало зусиль, щоб ми могли розв’язувати ці питання оперативно. І продовжує допомагати та реагувати на виклики», — наголосила заступниця голови КМДА.

Вона підкреслила, що особливо приємно, що залучають до своїх лав представників провідних молодіжних громадських організацій. Це означає, що молодь тут, в Україні, що вона вірить у нашу державу, у наше майбутнє й у нашу Перемогу.