У Києві проводять терапевтичні зустрічі для учасників бойових дій і родин загиблих військових: як відвідати

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Київ Мілітарі Хаб надає допомогу учасникам бойових дій, ветеранам та родинам захисників. Одним із напрямів роботи хабу є психологічна допомога людям. Зараз у Київ Мілітарі Хаб проводять терапевтичні зустрічі для учасників бойових дій та групи психологічної підтримки для родин загиблих військових.

Терапевтичні зустрічі для учасників бойових дій

Учасників бойових дій запрошують на терапевтичні зустрічі однодумців. Вони призначені для захисників, які пройшли через труднощі та виклики на передовій, а також зіткнулися з різними емоційними й психологічними випробуваннями.

Мета таких зустрічей — створити комфортний та підтримуючий простір для спілкування. Тут захисники зможуть поділитися своїм досвідом та емоціями, знайти підтримку і розуміння.

Зустрічі модерують допомогу , з якими можна обговорити теми, пов’язані з досвідом служби.

ДЕ? Вул. Бастіонна, 11. Київ Мілітарі Хаб
КОЛИ? Терапевтичні зустрічі проводяться щосереди о 12:00
СКІЛЬКИ? Вхід вільний

Групи психологічної підтримки для родин загиблих військових

Членів родин, які втратили рідних на війні, запрошують у групи психологічної підтримки. Тут учасники груп зможуть проговорити важливі питання і знайти можливість рухатися далі. Подолати страх змін, розповісти про свої почуття вголос та знайти розуміння — все це зможуть зробити учасники групи психологічної підтримки.

Участь у групових дискусіях, обговореннях та тренінгах допоможе знайти підтримку і розуміння від інших учасників групи, а також побачити різні шляхи та перспективи розв’язання особистих питань. Окрім цього, професійні психологи ознайомлять із вправами самопомочі для виходу з прокрастинації та покращення самопочуття.

ДЕ? Вул. Бастіонна, 11. Київ Мілітарі Хаб
КОЛИ? Групи психологічної підтримки проводяться щосереди о 15:00
СКІЛЬКИ? Вхід вільний