У київському ботсаду встановили скульптуру персонажа популярного мультика

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У ботанічному саду ім. Фоміна відкрили меморіальну скульптуру “Стіч”. Однак, вона присвячена не персонажу популярного мультфільму, а українському воїну. Про це повідомили на офіційній сторінці Голосіївської райдержадміністрації.

Стіч постав у зовсім нехарактерному для нього образі. Веселий мультяшний персонаж одягнений у бронежилет і військову амуніцію.

Присвячена скульптура воїну-добровольцю, снайперу 12-ї бригади спецпризначення “Азов” Ігорю Воєводіну. На службі він мав позивний “Стіч”. 19 серпня 2023 року “Стіч” загинув під час виконання бойового завдання поблизу Кремінної Луганської області.

До повномасштабної війни Ігор Воєводін був студентом університету ім. Тараса Шевченка, воювати він пішов у 20 років.