У Києві стартував прийом дітей до перших класів

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У муніципальних школах Києва розпочався прийом заяв від батьків про зарахування дітей до перших класів. Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

Цього року документи приймають не тільки особисто, а й в електронному вигляді або поштою. Триватиме прийом документів до 31 травня.

Головним критерієм зарахування дитини до першого класів як завжди буде територіальна доступність. Іншими словами, адрес, за якими живуть діти, закріплені за певними школами. У КМДА наголосили, що жодні внески до благодійних фондів або навчання на підготовчих курсах не можуть стати пріоритетним фактором для зарахування.

Для зарахування дитини до першого класу школи достатньо заяви одного з її батьків. Її можна написати та принести до освітнього закладу власноруч, особисто надати скановані копії або фотокопії або ж відправити їх електронною поштою на адресу школи. Оригінали документів включно з медичними довідками можна буде подавати пізніше.