Твоя кров рятує: 29 березня пройде донація в Ocean Plaza

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Благодійний фонд “Нація Незламних” та ДонорUA запрошують долучитися до забору крові.

Як повідомляється, виїздний забір крові відбудеться 29 березня.

Де: на 2 поверсі ТРЦ Ocean Plaza.
Коли: донацію можна запланувати на зручний для вас час з 10:00 до 14:00.
Важливо знати, що здавати кров треба натщесерце. Можливо випити тільки звичайну воду. Палити заборонено за 2 години до забору крові. За 2-3 дні до проведення дослідження рекомендовано припинити активні фізичні навантаження, виключити алкоголь та жирну їжу.

“Кожна краплина важлива. Рятуємо життя разом”, – говорять організатори.