У Києві відбудеться безкоштовна інклюзивна екскурсія біля озера Позняки

Читайте також

Віталію Кличку – 54: від чемпіона світу по боксу до мера Києва і героя мемів

Сьогодні, 19 липня, Віталій Кличко – легенда українського спорту та політики, колишній чемпіон світу з боксу у надважкій вазі, нині мер Києва – святкує свій 53-й день народження.

Ціни на оренду квартир суттєво зросли у великих містах України

Упродовж останніх шести місяців спостерігається помітне зростання цін на оренду квартир у великих містах України

Чи буде в Україні нове підвищення податків

Україні будуть потрібні додаткові кошти на оборону, але податки підвищувати не будуть.

Псевдообмінники в Києві

Дарницька окружна прокуратура Києва передала до суду обвинувальний акт щодо двох киян, яких звинувачують у серії зухвалих пограбувань під виглядом обміну валют.

БЕБ запобігло розтраті ₴160 млн на ремонті столичного крематорію

Аналітики Територіального управління БЕБ у м. Києві під час моніторингу публічних закупівель виявили порушення у тендері на 160 млн грн.

Поділитися

19 жовтня у Києві проведуть безкоштовну екскурсію, адаптовану для людей з порушеннями зору. Захід організовує Управління туризму та промоцій КМДА в рамках програми впровадження безбар’єрності.

Екскурсія пройде в суботу, 19 жовтня, о 11:00. Маршрут починається від станції метро “Позняки” і включає відвідування парку “Позняки”, фонтану “Груша”, проспекту Петра Григоренка, вулиці Драгоманова, озера Позняки та проспекту Бажана.

Екскурсія розрахована на людей з порушеннями зору. Кожен учасник повинен мати супроводжуючого. Під час прогулянки екскурсанти дізнаються про історію древнього поселення, яке стало основою сучасного житлового масиву на лівому березі Києва. Також буде розповідь про видатних особистостей, чиїми іменами названі вулиці району.