У Києві ймовірно з’явиться Департамент міської мобільності

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

13 червня Київрада розгляне проєкт рішення про створення Департаменту міської мобільності виконавчого органу Київської міської ради (КМДА). Про це повідомив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов.

Проміжна мета – функціонально відділити мобільність та перевезення від реконструкції мостів, доріг, розвʼязок, та іншого великого будівництва та перетворити мобільність на пріоритет.

За словами Усова, співіснування двох великих функцій – перевезень людей (1) та капбуда (2) під дахом одного Департаменту транспортної інфраструктури – «не дає гармонійних результатів».