У Києві зафіксували стрімке зростання захворюваності на COVID-19

Читайте також

Тарифи на послуги ЖКГ різко зростуть

В Україні з початку повномасштабної війни житлово-комунальні тарифи на кілька ключових послуг, зокрема водопостачання, природний газ, гарячу воду та опалення залишалися незмінними.

В “Укренерго” повідомили, чи діятимуть графіки відключення 18 вересня

Компанія "Укренерго" повідомила, що в середу, 18 вересня, заходи щодо обмеження електроенергії не прогнозуються.

У “Київ Цифровий” додали «Мапу ментального здоров’я» для пошуку психологічної підтримки

У застосунку “Київ Цифровий” запустили «Мапу ментального здоров’я», яка допоможе містянам знайти необхідну психологічну допомогу.

Київські митники спалили понад 11 тисяч ляльок Barbie

Сумний фінал спіткав іграшки через порушення прав інтелектуальної власності та спробу ввезти в Україну контрафактний товар.

У Києві середньодобовий вміст діоксиду азоту перевищує допустимі концентрації

В Українському гідрометеорологічному центрі у вівторок, 17 вересня, повідомили, що середньодобовий вміст діоксиду азоту у столиці перевищує гранично допустимі концентрації (ГДК).

Поділитися

У столиці стрімко зростає захворюваність на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

Так, якщо в червні у Києві лабораторно підтвердили 199 випадків коронавірусу, у липні – на початку серпня – 1 660, то за другий тиждень серпня вже захворіли 1 283 містян, з них 174 дитини.

За словами Гінзбург, у більшості хвороба, на щастя, перебігає без ускладнень.

«Утім і в цьому криються свої небезпеки. Хворий, який не надто потерпає від симптомів, «списує» їх на втому, звичайний нежить, навіть на алергічні реакції через цвітіння амброзії, наприклад. А тому продовжує жити соціально активним життям, працювати, а отже, розповсюджувати COVID», – зазначила фахівчиня.

Вона закликала киян свідомо ставитися до свого здоров’я – користуватися захисними масками, антисептиками для рук, уникати місць скупчення людей і контакту з людьми із симптомами застуди, а також тримати дистанцію в багатолюдних місцях.

«Обов’язково залишайтеся вдома, якщо почуваєтеся недобре. Вкотре нагадую – навіть головний біль, невеличкий нежить або загальне погіршення самопочуття можуть бути симптомами COVID. Це стосується і дорослих, і дітей. Протестуйтеся. Зверніться до лікаря. Із таким відповідальним підходом ви не лише убезпечите себе від ускладнень хвороби, а й не наражатимете на небезпеку людей навколо», – наголосила Гінзбург.

Раніше ЗМІ писали, що у Києві виявили новий штам COVID-19, який отримав назву FLiRT. Медики зазначають, що він швидше вражає ослаблений імунітет, а захворіти можуть навіть раніше вакциновані люди.