У Києві виш встановив рекорд найдовшої лекції

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Цей рекорд став не лише радісною подією, а і технічним викликом.

Як повідомляється, найтривалішу безперервну 32-годину мотиваційно-освітню лекцію «Ми діти твої, Україно!» провели у «Національній академії управління».

Там встановили рекорд України, провівши найдовшу лекцію, та присвятили цей рекорд 32-ій річниці з дня заснування академії.

Захід мав і конкретну ініціативу – підвищення усвідомлення взаємної підтримки українців в усьому світі, розуміння ґрунтовної освіти та сприяння співпраці науковців, викладачів та здобувачів вищої освіти.

У лекції взяли участь 23 спікери з 12 країн. Наприклад, під час відрядження до Вашингтону свою частину лекції на тему «Науковий потенціал Національної академії управління» прочитав Начальник управління адміністрації Державної прикордонної служби України, доктор юридичних наук, професор Юрій Богданович Курилюк.

Оксана Куприянчик – бойовий медик, інструктор «Центру навчання та забезпечення бойових медиків», провела її з передової, адже зараз вона на війні.

Заслуговує на окреме визнання і потужна частина лекції ректора «Національної академії управління», доктора економічних наук, професора Сергія Аркадійовича Єрохіна «Наші цивілізаційні цінності».

Цей рекорд став не лише радісною подією, а і технічним викликом, адже технічний супровід повністю забезпечував один фахівець (що на даний час також є рекордом) – Антон Луненко, перебуваючи в Кракові, аби перебої зі зв’язком не завадили провести безперервну лекцію-стрім.

Кожен охочий може переглянути запис мотиваційно-освітньої лекції «Ми діти твої, Україно!» на ютуб-каналі закладу.