У Києві з’явиться… Ко-бургер!

Читайте також

У київському метро відтепер можна протестувати свій зір

Це чудова ініціатива, яка перетворює час очікування на платформі на корисний чекап для здоров'я.

Новий еко-ресторан у Києві: головне

12 травня на лівому березі Києва (біля озера Сонячне) відкрився 127-й ресторан мережі в Україні.

“Шоколадний будинок” у Києві відкриють уперше з 2022 року для постійної виставки Івана Марчука

У Києві відкривають постійну виставку робіт Івана Марчука у Мистецькому центрі "Шоколадний будинок".

Нічна атака на Київщину: пожежа в дитсадку, пошкоджені будинки

У ніч на 12 травня на Київщині внаслідок атаки російських безпілотників сталася пожежа в дитсадку, пошкоджені житлові будинки.

Як можуть змінитися ціни на овочі та фрукти цього літа

Експерти попереджають, що влітку 2026 року ціни на овочі та фрукти в Україні можуть залишитися високими.

Поділитися

Коштує такий новий гастрономічний символ Києва 99 грн.

Про це ідеться на сторінці у соцмережі фаст-фуду «Котлети по-київськи».

26 травня на Великій Васильківській було презентовано перший бургер по-київськи. А це – хрустка, соковита куряча котлетка з свіжим салатом Айсберг, заправлена фірмовим соусом, у булочці з насінням сезаму.

Як розповіли у мережі, наразі всі позиції в меню – котлети, борщ у хлібному стакані, курячі кульки, КиївФлурі також вартують одну ціну – 99 грн.

Нагадаємо, що формат «Котлети по-київськи» нагадує «Київську перепічку». Замовлення загортають у крафтову упаковку й видають у віконеці, поряд є столи з металевих баків. У мережі готують котлети з чотирма видами начинок: класичну , з філадельфією та шпинатом, із сиром чедер, а також з чедером і гострим перцем.

СМАЧНОГО!

Де: Вул. Велика Васильківська, 16
Вул. Хрещатик, 17
Вул. Костянтинівська, 17