У Києві з’явиться ще півсотні хлібних кіосків – Пліс

Читайте також

У Києві почали вимикати опалення

Починаючи відсьогодні, 28 березня, у Києві почали вимикати опалення. Про це в ефірі телеканала "КИЇВ 24" повідомив секретар Київської міської ради, заступник мера Володимир Бондаренко.

Кияни “тащаться” від “Конотопської відьми” “франківців”

Сьогодні, 28 березня, відкрили продаж квитків у Театрі Франка на феєричну виставу режисера Івана Уривського "Конотопська відьма". Щоб отримати бажаний квиток, кияни почали збиратися ще за три години до початку продажів квитків.

Хто у Києві може “зашибати” до 50000 грн. щомісяця?

Незважаючи на те, що мінімальна зарплата в Україні все ще лишається на досить низькому рівні, представники деяких професій можуть розраховувати на гідну оплату праці. Наприклад, водіям у Києві готові платити близько 50 тисяч гривень на місяць.

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних до Голосіївського, Дніпровського, Деснянського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом'янського районних судів міста Києва.

У Києві хочуть виробляти безпілотники

У Київській міській раді зареєстрували проєкт рішення про створення комунального підприємства з виробництва БПЛА, який подав депутат Віталій Нестор. Реалізація проєкту рішення потребує виділення бюджетних коштів у розмірі 400 млн грн. Департамент муніципальної безпеки розробить Положення про комунальне підприємство.

Поділитися

Упродовж поточного року в столиці з’явиться ще 50 кіосків із хлібом популярних сортів за фіксованою ціною. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

«Адреси для розміщення таких споруд будуть узгоджені з містобудівними та архітектурними вимогами. У мерії також наполягають на тому, щоб кіоски розміщувалися не тільки в дозволених за планом місцях, але й не розташовувалися газонах або тротуарах. Ми розуміємо, що людям, особливо соціально незахищеним громадянам, вкрай важливо купувати основний продукт за доступною ціною, але нам також дуже важливо, щоб кіоски були облаштовані та комфортні для городян. Це означає і приємний зовнішній вигляд, і зручне місце розташування», – зауважив Геннадій Пліс.

Загалом у рамках проекту передбачено встановити 200 кіосків у Києві.

«Ми йдемо назустріч людям, допомагаючи переносити, тобто фактично встановлювати заново деякі з них у більш раціональних точках. Ми також намагаємося сприяти вирішенню тих питань, які, звичайно, можуть і виникають у процесі роботи таких кіосків. Однак встановити понад кількість, обумовлену в інвестиційному договорі, поки бачиться важким для виконання. Хоча б тому, що для компанії, яка взяла на себе подібні зобов’язання, цей проект не прибутковий, він більше соціальний, ніж комерційний, і ми це розуміємо», – підсумував Геннадій Пліс.

spot_img