«Україна – Ізраїль: the visual novel» – фотовиставка у фотогалереї Sova

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

6 квітня на території арткомплекса Київської школи Фотографії в галереї SOVA” стартує фотовиставка «Україна – Ізраїль: the visual novel». В основі експозиції – роботи Валерія Лещинського і Ани Маранц, талановитих фотографів з України та Ізраїлю.

Представлені на виставці роботи є спробою авторів показати глядачеві свої країни крізь призму різноманітних візуальних трансформацій, повідати йому про рідних серцю місцях особливим, ні з чим незрівняним способом – мовою художньої фотографії.

Валерій Лещинський

Ана Маранц

Варто відзначити, що творчий стиль, візуальна манера і технічні прийоми Валерія Лещинського і Ани Маранц істотно відрізняються один від одного. Однак це нітрохи не поділяє експозицію, а швидше навіть навпаки – доповнює.

Яскравий прояв почуттів, думок і настроїв, унікальний творчий почерк, прояв темпераменту, підвищена виразність, всілякі кольорові і композиційні рішення – це і багато іншого чекає на відвідувачів фотовиставки «Україна – Ізраїль: the visual novel». Не пропустіть!