У Київському СІЗО немає вільних місць

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.

За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО “прекрасно працює”.

“Вільних місць немає. Платні камери користуються в Києві шаленою популярністю. Я думаю, що, якби ми вдвічі більше запровадили цих платних камер, усе одно були б зайняті всі”, – заявив Малюська.

Він зазначив, що столиці необхідне друге СІЗО, зокрема через зростання злочинності в країні.

“Це насправді актуальне питання. Це дуже й дуже складна ситуація, і, за прогнозами правоохоронців, вона буде лише погіршуватися, бо в нас кримінальна ситуація погіршується. А щодо фінансів, платні камери швидко окупилися. Тому це прекрасний бізнес-проєкт”, – додав глава Мін’юсту.

Перші платні камери з’явилися 8 травня 2020 року в СІЗО Києва. Вони за окрему плату надають поліпшені умови: велику площу, холодильник, телевізор і столові прилади. Тоді Малюська зазначав, що отримані за них гроші мають піти на ремонт старих приміщень.

З травня 2020 року платні камери почали пропонувати в Київському, Львівському, Чернігівському СІЗО, а також у СІЗО Запоріжжя, Запорізької області та Дніпра, у червні – у Харківському, Полтавському, Сумському та Старобільському СІЗО. У СІЗО Одеси дві платні камери з’явилися в серпні. У Київському СІЗО з травня 2021 року є камери зі стаціонарними телефонами та кнопкою виклику охорони.

Улітку 2020 року Малюська повідомив про нову послугу Мін’юсту – подарунковий сертифікат на перебування у платній камері СІЗО з покращеними умовами. Вартість сертифіката може коливатися від 1 тис. до 12 тис. грн. За перші години після запуску послуги було придбано щонайменше чотири такі сертифікати, які принесли 28 тис. грн.