У столиці пройшов відкритий чемпіонат Києва з рукопашного бою

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У столиці пройшов Відкритий чемпіонат міста Києва з рукопашного бою серед юніорів, старших юнаків, юнаків, молодших юнаків. Захід пройшов у Легкоатлетичному манежі КМШВСМ, зібравши майже 250 учасників змагань.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Наталія Берікашвілі, міська влада підтримує проведення заходів, які спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя серед дітей та молоді.

«Відкритий чемпіонат міста Києва з рукопашного бою – це один із важливих спортивних заходів для відбору найсильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях. Подібного роду змагання дозволяють підвищити рівень майстерності спортсменів, а також залучати дітей і молодь до занять фізичною культурою та спортом. Незважаючи на складні тренувальні та життєві умови, молоді спортсмени проявили неймовірну наполегливість та відданість своїй справі. Їх вогник не гасне, і кожен з них наполегливо працює, крокуючи до своєї мети», – розповіла Наталія Берікашвілі.

Організаторами заходу виступає Всеукраїнська федерація рукопашного бою за підтримки Департаменту молоді та спорту КМДА та депутатки Київської міської ради Наталії Берікашвілі.