З початку 2024 року департаментом молоді та спорту КМДА було проведено 44 міських змагання з олімпійських та неолімпійських видів спорту та залучено понад 5000 спортсменів

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

З початку 2024 року Департаментом молоді та спорту КМДА вже було проведено 44 міських змагання з олімпійських та неолімпійських видів спорту, до яких залучено понад 5 000 спортсменів різного віку.

Як розповіла директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, спортсмени міста Києва взяли участь у 29 чемпіонатах та кубках України.

«Проводиться активна робота і серед молоді столиці. Особлива увага приділена саме утвердженню української національної та громадянської ідентичності. Значна кількість учасників долучилися до масових заходів. Головне з усіх цих невеличких підсумків за перші місяці 2024 року — те, завдяки кому ці результати можливі. А вся ця робота була зроблена тільки завдяки нашим Захисникам та Захисницям, які щодня продовжують боротьбу проти російських окупантів. Тому продовжуємо допомагати військовим, підтримувати та забезпечувати надійний тил», – зазначила Юлія Хан.

Директорка Департаменту додала, що також продовжується робота з оздоровлення дітей пільгових категорій міста Києва.