У столиці тривають безкоштовні екскурсії

Читайте також

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

У Києві вночі якійсь йолопи (дурбаси, бейдулі, баймуди) запустили салют

Уніч проти четверга, 23 травня, мешканці Дарницького району Києва прокинулися від гучних звуків, схожих на вибухи чи автоматну чергу.

Поділитися

Киян та гостей міста запрошують пройти середмістям Києва та дізнатися більше про події Революції Гідності, які змінили історію країни. На вибір два маршрути, у будні та вихідні.

Квітучий травень у столиці — ідеальний час для прогулянок. Музею Майдану пропонує провести час разом, на екскурсіях про важливі для України історичні події.

4 та 25 травня (субота) об 11:00 – «Місцями Революції Гідності. Хроніка подій»

Маршрут екскурсії пролягає вулицею Михайлівською через майдан Незалежності до алеї Героїв Небесної Сотні, де вшанують пам’ять полеглих майданівців. Ідучи за цим маршрутом, учасники разом згадають головні події Революції Гідності та історії учасників протесту.

Дорогою відвідають Будинок профспілок, де був Штаб національного спротиву. Тут у просторі Інформаційно-виставкового центру Музею Майдану побачать оригінальні речі майданівців та зможуть переглянути світлини й відеохроніку подій.

Збір на Михайлівській площі (біля банера про Героїв Небесної Сотні)
Локації маршруту: Михайлівська площа — Михайлівський собор — майдан Незалежності — Будинок профспілок — вулиця Хрещатик — алея Героїв Небесної Сотні — Дзвін Гідності.

16 та 30 травня (четвер) о 16:00 — «Місцями Революції Гідності. Ініціативи Майдану»

Ідучи Хрещатиком до вулиці Михайла Грушевського, учасники дізнаютться про внутрішнє облаштування наметового містечка та побут протестувальників: про те, що готували на кухнях Майдану, де лікувалися протестувальники та як обороняли «Територію Гідності».

Окрім того, розкажуть більше про ініціативи майданівців, в межах яких протестувальники творили, навчали, допомагали, лікували та підтримували життя

Збір біля КМДА (вул. Хрещатик, 36)
Локації маршруту: Київська міська державна адміністрація — вулиця Хрещатик — майдан Незалежності — Будинок профспілок — Європейська площа — вулиця Михайла Грушевського.

Участь безкоштовна.

Зареєструватися (у формі реєстрації доступні всі дати екскурсій у травні)

Більше інформації щодо екскурсійних маршрутів за тел. +38 096 2842 807.