Учасники Євромайдану зберуться в ніч на 30 листопада

29 листопада з 20-00 год. до 5-00 30 листопада біля монументу Незалежності пройде мітинг учасників Євромайдану, що зазнали жорстокого розгону 4 роки тому, та інших учасників Революції гідності. 

Організатори зібрання вказують:

“Збираючись на Майдані Незалежності у четверту річницю побиття студентів, ми маємо на меті:

  • Нагадати владі про її зобов’язання перед українським народом, зокрема у розслідуванні злочину і справедливому покаранні винних
  • Вшанувати пам’ять друзів-учасників подій 30 листопада, яких уже з нами немає, це Устим Голоднюк, Тарас Більчук, Ігор Пехенько. 
  • Зустрітися з людьми, з якими 30 листопада 2013 року під монументом Незалежності пліч-о-пліч відстоювали Європейський вибір України
  • Повідомити громадськість про поточний стан розслідування та судового процесу

30 листопада 2013 року, через тиждень після початку масових народних виступів на підтримку Угоди про асоціації між Україною та Євросоюзом, режим Віктора Януковича наважився на силовий розгін протестувальників, більшість з яких були студентами. Ця подія увійшла в історію як “побиття студентів”. Кривавий злочин із метою залякування українського народу викликав зворотну реакцію – сотні тисяч українців вийшли на вулиці своїх міст, вимагаючи негайної відставки чинної влади й покарання винних у побитті учасників мирної акції”.

Проте, минуло 4 роки, і жоден винуватець кривавого розгону досі не покараний. Розслідування злочину гальмується на найвищих державних рівнях, вказують учасники тих подій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне