Українцям платитимуть за купівлю вітчизняних товарів

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Мінекономіки підписало з Mastercard Меморандум про співпрацю – у рамках реалізації політики “Зроблено в Україні”. Українцям платитимуть за купівлю вітчизняних товарів та оплату послуг.

Документ підписали міністр економіки Юлія Свириденко, генеральний директор Mastercard в Україні та Молдові Інга Андрєєва, а також президент Mastercard у країнах Східної Європи Ясемін Бедір.

Про нову угоду повідомили у Міністерстві економіки. Вказано, що співпраця передбачає підтримку малого та середнього бізнесу, зокрема щодо вдосконалення цифрових процесів ведення бізнесу.

Вказано, що технологічне та експертне партнерство щодо реалізації програми національного кешбеку на українські товари спрямоване на підтримку комунікаційних кампаній відомства для малого та середнього бізнесу з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку.

“Державна політика “Зроблено в Україні” спрямована на підтримку підприємців, на надання їм можливості розвиватись через різні урядові програми, а також через стимулювання попиту на вітчизняну продукцію й послуги всередині країни та за її межами”, – повідомили у Мінекономіки.

Перший віцепрем’єр-міністерка України Юлія Свириденко висловила подяку партнерам, які поділяють наші пріоритети та хочуть спільно втілювати їх у реальність.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський анонсував програму “Купуй українське”. Вона працюватиме за принципом, який діяв у випадку виплати “ковідної” 1000 грн. Українці одержували гроші за вакцинацію. Зараз, як і тоді, будуть вказані можливості витратити кошти – на товари українських виробників.

За словами заступника міністра економіки Надії Бігун, гроші акумулюватимуться на спеціальну картку. І кожен українець відчує свій безпосередній вплив на вітчизняну економіку.