Майже 39 тисяч ноутбуків від UNICEF для українських школярів

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

UNICEF передав українським школярам майже 39 тисяч ноутбуків. Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

В Україні 300 тисяч дітей не можуть нормально навчатися, бо не мають власного ноутбука. Освіта — базове право дітей, доступ до неї має бути попри все.

Девайси від UNICEF розподілять між дітьми із вразливих категорій населення: переселенцями, дітьми з інвалідністю, з малозабезпечених сімей, дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Техніку отримають учні середніх та старших класів із Запорізької, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Сумської та Чернігівської областей.

Ноутбуки отримали в межах Коаліції девайсів — її створила Мінцифра і МОН разом із Фундацією Олени Зеленської, щоб забезпечити учнів технікою. Загалом у межах Коаліції девайсів українським школярам передали понад 45 тисячі девайсів.

Працюємо над тим, щоб кожен школяр міг нормально навчатись. Це про майбутнє нації і розвиток країни загалом.