Українські супермаркети опустіли

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Війна в Україні спричинила не лише руйнування інфраструктури та людські жертви, але й негативно вплинула на роботу багатьох галузей, у тому числі й торгівлі. Одним із наслідків стали перебої з електропостачанням, які змусили українські супермаркети змінити свій асортимент.

Про це розповідає агентство “Інтерфакс-Україна”.

Яких продуктів поменшало на полицях супермаркетів

М’ясо та риба: через відсутність світла в холодильниках та морозильних камерах супермаркети зменшили замовлення на ці продукти, щоб уникнути їх псування.

Молочні продукти: молоко, йогурти, сири та інші продукти, які потребують зберігання при низьких температурах, також стали дефіцитними.

Готова їжа: через неможливість розігріти її в мікрохвильовій печі або духовці, попит на неї значно зменшився.

Морозиво: стало одним із перших продуктів, який зник з полиць супермаркетів, адже його зберігання потребує безперебійної роботи морозильних камер.

Фрукти та овочі, які потребують спеціальних умов зберігання, також стали дефіцитними.

Як супермаркети вирішують проблему

Вони збільшують запаси продуктів, які не потребують холодильника: крупи, макарони, консерви, овочі та фрукти.

Супермаркети шукають можливості співпрацювати з місцевими фермерами та виробниками, щоб мати постійний доступ до свіжих продуктів.

Деякі магазини змушені змінювати свій графік роботи, щоб економити електроенергію.

Які прогнози

Експерти вважають, що ситуація з асортиментом продуктів у супермаркетах буде поступово покращуватися. З відновленням електропостачання та налагодженням логістичних ланцюжків дефіцит продуктів має зникнути.