Українсько-німецький рік мов стартує у Києві

9-10 вересня у Києві відбудеться фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов, у рамках якого по всій Україні заплановано понад 50 культурних подій.

Відкриватиме фестиваль 9 вересня о 12:00 велопробіг від Європейської до Контрактової площ за участі мера Києва Віталія Кличка, посла ФРН в Україні Ернста Райхеля та генерального секретаря Goethe Institut Йоганнеса Еберта. Після велопробігу відбудеться наймасовіший урок німецької мови, до якого віртуально приєднаються учасники з Одеси, Харкова, Запоріжжя та Львова.

Відвідувачі фестивалю відпочинуть під живу музику німецьких колективів Messer, Kellerkommando та українського гурту «Жадан і Собаки». Крім того, гості зможуть посмакувати страви німецької кухні, відвідати Літературний сад з великим вибором книжок, поетичні майстер-класи з відомими літераторами, сферичний кінотеатр Teleport 360. Для дітей заплановані зони наукових експериментів, вистави легендарного лялькового  театру  Олафа Мьоллера, Експериментаніум та багато іншого.

Українсько-німецький рік мов 2017/2018 організовують Міністерство закордонних справ ФРН, Посольство Німеччини в Україні, Goethe-Institut в Україні, Міністерство закордонних справ України та Міністерство освіти і науки України.

Вхід на подію вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне