Увага, поліція!

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Доречі, а ви знаете, де в Києві поліція вимірює швидкість автотранспорту?

Отож читайте нижче і будете знати!

У Києві патрульні здійснюють вимірювання швидкості руху автомобілів на аварійно небезпечних ділянках і в місцях, де трапилася найбільша кількість ДТП. Про це повідомила Патрульна поліція Києва.

Для вимірювання швидкості руху на вищезазначених ділянках поліція використовує прилади TruСam. TruСam працюють в Україні з 2018 року. Тільки за перший день роботи на дорогах прилади “спіймали” 231 порушника. Загалом на дорогах України працюють 150 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюється на 279 ділянках автомобільних доріг.

Про місця, де поліцейські здійснюють контроль за дотриманням швидкісного режиму за допомогою спеціальних технічних засобів, інформують дорожні знаки 5.76 ”Автоматична відеофіксація порушень правил дорожнього руху”.

Перелік місць, де правоохоронці проводять заміри в столиці:

проспект Миколи Бажана
проспект Берестейський
Набережне шосе
проспект Броварський
проспект Академіка Палладіна
Столичне шосе
Кільцева дорога (від проспекту Берестейського до площі Одеської)
вулиця Академіка Заболотного
вулиця Борщагівська
проспект Соборності
Новоірпінська траса
Гостомельське шосе
бульвар Лесі Українки.

Водіїв закликали не порушувати швидкісний режим.