УВАГА! В Києві змінили графіки відключення електроенергії на 8 липня

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

8 липня в Києві та області будуть застосовуватись графіки відключень електроенергії протягом всієї доби. Зокрема висока ймовірність відключень у світло-сірих зонах з 14:00 до кінця дня. Об’єкти критичної інфраструктури залишаться з безперебійним живленням.

Про це повідомляє ДТЕК. Тривалі відключення також можуть торкнутися інших регіонів України, таких як Одеська, Донецька та Дніпропетровська області.

Протягом дня, починаючи з 14:00 і до кінця доби, на цих територіях існує висока ймовірність застосування світло-сірих зон відключень. В ДТЕК пояснили, що означають три графіки відключень:

темно-сіра зона – це час, коли світла точно немає;
світло-сіра зона – відключення світла можливі;
біла зона – світло гарантовано є.
“Якщо у вас в світло-сірій зоні відсутнє світло, це все ще дія графіка”, – пояснюють в ДТЕК. Дізнатися про свою групу та час відключень можна на кількох ресурсах, причому для Києва та Київської області контакти різняться:

сайти ДТЕК: відключення у Києві – “ДТЕК Київські електромережі”, відключення у Київській області – “ДТЕК Київські регіональні електромережі”;

чат-боти: у Києві – ДТЕК КЕМ, в області – ДТЕК КРЕМ;
телефони: для Києва – 1588, (044) 202 1588 (той самий номер із кодами 067, 050 та 073), 0 800 501 588; для області – (044) 459 07 40 (і той самий номер із кодами 067, 099 та 093), 0 800 400 740.
У киян також є можливість отримувати повідомлення про час відключення в застосунку “Київ Цифровий”. Для цього потрібно зареєструвати свою адресу в системі.

Як повідомляв OBOZ.UA раніше, Україна втратила понад половину своїх енергетичних потужностей через російські атаки, що може призвести до значних перебоїв з опаленням та водопостачанням взимку. Для забезпечення енергетичних потреб країни планується збільшити імпорт електроенергії з Європи.