У столичних парках прокинулися змії

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Із приходом потепління в Києві прокинулися змії.

Так! У київських парках прокинулися змії: вони всюди – на доріжках і в траві.
Перший тиждень квітня розпочався справжнім літнім теплом, що зумовило підвищення активності плазунів – велику кількість змій помітили в одному зі столичних парків як на доріжках, так і в траві.

Відео показали місцеві жителі в Telegram-каналі.

У повідомленні під відео зазначається, що мешканці помітили групу змій у парку Муромець, який розташований між двома спальними районами міста – Оболонь і Троєщина.

Велика активність плазунів зумовлена весняним теплом, яке прогріло Україну, Київ зокрема, на початку квітня.

“У Київському зоопарку радять не займати плазунів і просто обходити їх стороною”, – зазначено в повідомленні. Фахівці радять при зустрічі зі змією не чіпати її, а обійти стороною: плазун не нападе першим, якщо не відчуватиме небезпеки.

Змії виходять зі стану зимової сплячки зазвичай навесні, коли температура повітря і ґрунту стає достатньою для їхньої активності. Точний час може варіюватися залежно від погодних умов.

Щоб мінімізувати ризик небажаної зустрічі зі зміями навесні, можна вжити кілька простих заходів безпеки:

  • обережно ходити по траві: особливо у високій траві або на місцевості, де погано видно, де ви йдете.
  • уникати зміїних місць: змії можуть ховатися під скелями, у купах листя, поваленому дереві та високій траві. Уникайте цих місць або будьте особливо обережні, перебуваючи поруч;
  • обережно обирайте місце для сидіння та відпочинку: перед тим як сісти на землю або на скелю, переконайтеся, що поблизу немає змій.

У разі зустрічі зі зміями слід спокійно і без різких рухів обійти плазунів. Обійшовши плазуна, можна з почуттям глибокого задоволення послати його за відомою адресою.

Але все одне будьте обережні!!! Особливо слабкодухі.
Не шастайте в парках!
Краще зайдіть сюди!
Дізнаєтеся багато цікавого!