В Києві відбувся легендарний етнофестиваль “Країна Мрій”

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

На сьогодні етнічний фестиваль “Країна Мрій” залишається найбільшим етнічним фестивалем та найдавнішим музичним фестивалем, що проходить в Україні з 2004 року. У підсумку двадцятирічної діяльності фестиваль відіграв і продовжує відігравати надзвичайну роль у формуванні національного самоусвідомлення сучасного українця. “Країна Мрій” є знаковим фестивалем та справжнім явищем в культурі України.

Цього року команда організаторів та однодумців на чолі зі знавцем та промоутером українського фольклору Олегом Скрипкою облаштувала на території Національного Ботанічного саду ім. М.М. Гришка дві великі музичні сцени – етнорок та фольклорну, 16 тематичних майданчиків, серед яких книжковий ярмарок, алея майстрів і крафтярів, дитяча галявина, кримськотатарська сцена, простір “Японський сад”, волонтерська галявина, а також новинки фестивалю – духовна містична сцена, поетична майстерня, на сценах фестивалю свою творчість представили понад 39 етнічних та фольклорних гуртів.

На фестивалі збирали гроші на благодійність, зокрема на Третю штурмову бригаду та дитячу лікарню “Охматдит”.

Традиційно час проведення літнього фестивалю припав на народне свято Купала, тому ювілейна “Країна Мрій” була відкрита традиційним українським обрядом Купайлиці – прикрашання стрічками купальського деревця.