В Україні різко подорожчали популярні осінні овочі

Читайте також

“Укрпошта” торгуватиме… ковбасою

Державний поштовий оператор України "Укрпошта" робить кроки з диверсифікації своєї діяльності в умовах зниження доходів. Як розповів в інтерв'ю Forbes Ukraine генеральний директор компанії Ігор Смілянський, найближчим часом у відділеннях пошти можна буде придбати ковбасні вироби. Це рішення стало частиною нової стратегії компанії щодо збільшення прибутку. Смілянський пояснив, що значна частина доходів "Укрпошти" раніше формувалася за рахунок доставки пенсій, однак зі скороченням кількості пенсіонерів у країні ця стаття доходу зменшується. Сьогодні доставка пенсій становить близько 25% загальної виручки компанії. Щоб компенсувати втрати і забезпечити фінансову стійкість, керівництво "Укрпошти" запускає одразу кілька нових напрямків. Серед запланованих ініціатив: скорочення чисельності співробітників на 13% уже цього року; відкриття власного поштового банку; запуск мережі аптек; впровадження мобільного застосунку; оновлення автопарку за рахунок закупівлі електробайків. Мета цих кроків - зміцнення позицій компанії на ринку доставки посилок і боротьба за частку з основним конкурентом - приватною компанією "Нова пошта". Однак найнесподіванішою частиною стратегії стало рішення про продаж продуктів харчування в поштових відділеннях. Смілянський повідомив, що компанія вже уклала угоду з агрохолдингом МХП (відомим брендом "Наша Ряба") про реалізацію ковбасних виробів через мережу "Укрпошти". "Закупили першу партію їхніх ковбас, будемо пропонувати через поштову мережу. Це частина нашої стратегії підтримки українських виробників. Для МХП це також можливість скоротити логістичні витрати

Жесть! На даху багатоповерхівки у Києві помітили чотири приватні будинки

У Києві помітили багатоповерхівку, на даху якої збудували аж чотири приватних будинки.

У Києві парки та зелені зони обробляють від кліщів

У Києві фахівці проводять планові обробки зелених зон від кліщів.

Про спокійну старість можна забути

Пенсійний вік більше не гарантія відпочинку.

Україна готується до запуску цифрової гривні

Цифрова гривня (е-гривня) — це нова форма національної валюти України, яку планує впровадити Національний банк України (НБУ).

Поділитися

  • В Україні різко подорожчали популярні осінні овочі, такі як білокачанна капуста, морква, буряк, огірок, томати, та солодкий перець.
  • Ціни на картоплю після подорожчання попереднього тижня почали знижуватися, а ріпчаста цибуля також знизилася в ціні через збільшення пропозиції.
  • Пекінська капуста подешевшала, тоді як кабачок і баклажан – подорожчали; ціни на гострий перець почали знижуватися.
  • У сегменті зелені ціни на зелену цибулю і кріп підвищилися, тоді як рукола і салат подешевшали.
  • Сезонне збільшення пропозиції груші призвело до зниження цін, а ціни на нектарин зросли; лохина і лимон подешевшали, інші позиції залишилися стабільними.

В Україні почали дорожчати традиційні осінні сезонні овочеві культури. Водночас деякі фрукти почали дешевшати через початок їх збору.

Яка наразі ситуація на ринку фруктів та овочів України
В Україні різко подорожчала білокачанна капуста. Дорожче, ніж тижнем раніше, продавалися морква і буряк. Водночас зростання пропозиції ріпчастої цибулі, змушувало продавців опускати ціни, пишуть аналітики East Fruit.

Після подорожчання попереднього тижня ціни на картоплю знову почали знижуватися з 12 – 15 до 10 – 13 гривень за кілограм. Підвищений попит на тлі скорочення пропозиції призвів до зростання цін на огірок, який наразі коштує 45 – 50 гривень за кілограм. Позитивний ціновий тренд також спостерігався на ринку томату та солодкого перцю. Розширився діапазон цін продажу цвітної капусти (50 – 75 гривень за кілограм) та броколі (50 – 85 гривень за кілограм).

Пекінська капуста подешевшала до 40 – 45 гривень за кілограм, а кабачок і баклажан – подорожчали. Почали знижуватися ціни на гострий перець. У сегменті зелені учасники підвищили ціни на зелену цибулю і кріп, а водночас рукола і салат подешевшали.

Зверніть увагу! Сезонне збільшення пропозиції груші, з місцевих господарств, призвело до зниження цін. При цьому ціни на українські груші вже на 32% нижчі за минулорічні. Почали зростати ціни на нектарин. Подешевшала лохина і лимон. Ціни за іншими позиціями збереглися на рівні попереднього періоду.