В Укренерго повідомили, як вимикатимуть світло 10 липня

Читайте також

Нова підозра для екссудді Тандира: квартирні махінації та СІЗО без застави

Колишньому голові Макарівського райсуду Олексію Тандиру, який вже перебуває під вартою через смертельну ДТП, оголошено нову підозру.

Економіка київського транспорту: собівартість метро у п’ять разів вища за тариф

У 2025 році собівартість перевезення одного пасажира в київському метро становила 43,68 грн, а в наземному транспорті КП “Київпастранс” – 23,20 грн.

В Україні запустили Єдиний реєстр кваліфікацій: зарплати та вимоги стали відкритими

В Україні в режимі дослідної експлуатації запрацював Єдиний реєстр кваліфікацій (оновлений Класифікатор професій).

Пальне може подешевшати найближчими тижнями: аналіз та прогнози НБУ

Нацбанк прогнозує корекцію роздрібних цін на пальне у бік зниження вже найближчим часом.

Поділитися

Завтра графіки відключень електроенергії для споживачів в Україні енергетики застосовуватимуть упродовж усієї доби.
Про це повідомила пресслужба Укренерго.

“Завтра, 10 липня, заходи обмеження споживання діятимуть протягом усієї доби. З 01:00 до 06:00 і з 10:00 до 13:00 обленерго будуть застосовувати дві черги відключень”, – ідеться у повідомленні.

“У решту годин буде залучено три черги”, – додали в компанії.

При цьому в Києві, Київській області, на Одещині, Донеччині та Дніпропетровщині енергетики можуть застосовувати світло-сіру зону відключень.

У компанії запевнили, що живлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежуватимуть.

Про зміни в графіках енергетики обіцяють поінформувати додатково.

 

попередня стаття
наступна стаття