Від 20 до 30 гривень за поїздку у метро. Як тобі таке, Ілоне Маск?

Читайте також

Балерина зібрала понад мільйон доларів

Днями у столиці відбувся благодійний вечір балету, де виступила солістка Національної опери Катерина Ханюкова. Під час заходу вдалося зібрати приголомшливу суму – 1 мільйон 177 тисяч доларів.

До кінця дня киянам краще сидіти вдома

У найближчу годину з утриманням до кінця дня 19 квітня у Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр.

Як можна стати донором яйцеклітин у Києві

Донорство яйцеклітин - коли жінка добровільно надає свої яйцеклітини іншій жінці, яка не може завагітніти та виносити дитину за допомогою власних яйцеклітин.

Мобілка за 15 років позбавлення волі

В Києві два злочинця напали на військовослужбовця, вдарили його цеглиною по голові та пограбували.

На ринках Києва перевірять рибу

У Києві посилять контроль над продажем на ринках і ярмарках риби з місцевих водойм. Про це повідомили в ГУ Держпродспоживслужби.

Поділитися

Щойно скінчиться війна, припинить дію й обіцянка Віталія Кличка не підвищувати тарифи на громадський транспорт – відтак, ціна за одну поїздку може зрости щонайменше втричі!

У Києві йде жвава дискусія про підвищення тарифу на проїзд у метрополітені. Обіцянка Віталія Кличка не збільшувати ціни залишається у силі – проте існує об’єктивна необхідність: згідно з чільними видатками КП “Київський метрополітен”, тариф мав би зрости щонайменше втричі. Тепер цю суму підтвердили і фахівці, що досліджують питання міського транспорту.

Так, за словами Дмитра Беспалова, експерта з питань транспортного планування, обґрунтований тариф на проїзд у метро Києва може скласти до 20 грн. Ця сума відображає собівартість перевезення одного пасажира, яка, ймовірно, становить до 30 гривень.