Відключень, ймовірно, вдасться уникнути вже наступного тижня

Читайте також

Місто Київ та 10 столичних підприємств будуть представлені на щорічній міжнародній промисловій виставці в Чеській Республіці

The MSV International Industrial Fair - міжнародна виставкова подія, яка цьогоріч проходитиме у період з 8 по 11 жовтня у місті Брно, Чехія.

У Кличка заявили, що зима буде складною: на добу – 4-6 годин зі світлом

Для того, щоб будинки в Києві взимку встигали обігріватися і не втрачали тепло в умовах відключень електроенергії, необхідний хоча б такий добовий режим: 12 годин зі світлом – 12 годин без світла.

У якому районі столиці найдешевші квартири

У Києві на вторинному ринку можна придбати квартиру без ремонту в середньому за $36 100$.

Громадянка “С” заробила понад $4 000 000, демонструючи свої принади

Днями голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що українці, які заробляють на акаунтах в OnlyFans, мають задекларувати свої доходи та сплачувати податки.

Тарифи на послуги ЖКГ різко зростуть

В Україні з початку повномасштабної війни житлово-комунальні тарифи на кілька ключових послуг, зокрема водопостачання, природний газ, гарячу воду та опалення залишалися незмінними.

Поділитися

Уже наступного тижня, ймовірно, вдасться уникнути відключень електроенергії за відсутності форс-мажорів, заявив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький.

“Поки буде зберігатися спека (на щастя, виглядає так, що вона буде не дуже тривалою) – будуть певні дефіцитні години протягом кожної доби, кожного робочого дня. Як ви бачите, це здебільшого вечірні години, коли споживання найбільше. І в такі вечірні години можуть бути застосовані одна чи дві черги відключень. В кінці тижня ми очікуємо, що певне спадання спеки, а також введення в роботу додаткових енергоблоків на певних електростанціях – дозволить нам скомпенсувати дефіцит. І будемо сподіватись, що на наступному тижні вже обійдемося без відключень”, – сказав Кудрицький.

Крім того, голова правління розповів про вартість та ефективність захисних споруд на об’єктах “Укренерго”. За його словами, на будівництво захисних споруд не залучали кошти з державного бюджету, а роботи виконано за рахунок міжнародної допомоги.

“На багатьох об’єктах критичної інфраструктури споруджено захист по периметру об’єктів. Цей захист складається з біг-бегів або з габіонів, наповнених піском, які захищають такі споруди від уламків, якщо, наприклад, ракета, або якийсь інший боєприпас, розривається на певній відстані від обладнання. Наш захист призначений для того, щоб захистити критичне обладнання від прямого влучання, оскільки, на жаль, “шахеди” бувають доволі влучними, і тут неможливо обійтися лише захистом першого рівня. Тому – це досить великі конструкції, на кожну з них іде понад дві тисячі кубометрів бетону, сотні тонн арматури і металевих балок перекриття”, – резюмував Кудрицький.