Відключення світла будуть

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

В Україні 28 червня графіки відключень світла діятимуть цілодобово. Тобто обмеження у подачі електрики побутовим та промисловим споживачам будуть застосовуватись з 00:00 до 24:00. При цьому енергетики попереджають, що ситуація може змінитися протягом дня.

Про це повідомили в енергокомпанії ДТЕК, посилаючись на розпорядження “Укренерго”. “28 червня: за вказівкою Укренерго графіки відключень завтра застосовуватимуться протягом усієї доби”, – йдеться у повідомленні.

Залежно від ситуації в енергетиці країни графік відключень може змінюватись. Наприклад, якщо дефіцит струму зменшується, обмеження можуть тимчасово скасовувати. І навпаки – при збільшенні споживання може вводитися додатковий годинник вимкнення.

“Укренерго” загалом встановлює ліміти на споживання електроенергії та їх час дії у всіх областях країни.

Коли відключень світла поменшає: прогноз енергетиків

Наразі в Україні тривають сезонні ремонти на енергоблоках АЕС, що необхідно для підготовки до зими, також йдуть ремонти на пошкоджених Росією енергооб’єктах. Однак наприкінці серпня кількість відключень світла може знизитися до 4-6 годин на добу, вважає директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко.

“Хороша новина в тому, що ремонти та відновлення енергетики тривають. Я абсолютно впевнений, що в серпні стане відчутно краща ситуація. Восени стане дуже комфортно. Мені важко передбачити атаки на енергоінфраструктуру, але до того йде. Дуже важливо, що ситуація покращиться в останній декаді серпня”, – зазначив Харченко.

Володимир Кудрицький, голова НЕК “Укренерго”, раніше повідомляв, що Україна втратила близько 9 гігават генеруючих потужностей через сім останніх російських атак на енергосистему. також він наголосив, що Україні важливо зберігати готовність до можливих нових російських атак на енергосистему.