Віталій Кличко повідомляє: “Ще один прекрасний куточок у столичному парку Кіото”

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Сьогодні разом з Послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі відкрили ще один прекрасний куточок у столичному парку Кіото – оновлений сад каменів.

Ініціатором проекту стало Посольство Японії в Україні. Реалізували його також за підтримки компанії JTI, за участі українсько-японського Центру та небайдужих до японської культури громадян.

Парк Кіото — один з перших парків, який ми після 2014 року привели до ладу. Його знають не тільки у столиці, а й у багатьох країнах. Бо тут висаджена одна з найбільших в Європі алея сакур.

Столична влада робить все, аби таких зон для відпочинку було більше. Через війну у бататьох людей емоційне виснаження. І такі зелені куточки допомагають киянам відпочити і відчути духовний спокій.

Цей проект спрямований і на поглиблення знань киян та гостей столиці про дружні країни та міста. Більш ніж 50 років тому Київ і Кіото стали містами-побратимами. Впевнений, що разом із японськими друзями ми зможемо досягнути успіхів у різних сферах розвитку Києва.