Вода на 15 пляжах у столиці не відповідає санітарним нормам

Читайте також

Нова підозра для екссудді Тандира: квартирні махінації та СІЗО без застави

Колишньому голові Макарівського райсуду Олексію Тандиру, який вже перебуває під вартою через смертельну ДТП, оголошено нову підозру.

Економіка київського транспорту: собівартість метро у п’ять разів вища за тариф

У 2025 році собівартість перевезення одного пасажира в київському метро становила 43,68 грн, а в наземному транспорті КП “Київпастранс” – 23,20 грн.

В Україні запустили Єдиний реєстр кваліфікацій: зарплати та вимоги стали відкритими

В Україні в режимі дослідної експлуатації запрацював Єдиний реєстр кваліфікацій (оновлений Класифікатор професій).

Пальне може подешевшати найближчими тижнями: аналіз та прогнози НБУ

Нацбанк прогнозує корекцію роздрібних цін на пальне у бік зниження вже найближчим часом.

Поділитися

У низці столичних пляжах заборонено купатися через небезпечний стан води.

Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА повідомив, що КП “Плесо” провело дослідження якості води на 15 столичних пляжах, виявивши, що вода не відповідає санітарним вимогам, передає Хронікерс.

“За результатами санітарно-мікробіологічних і санітарно-хімічних досліджень проби води на перелічених пляжах не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, а отже купатися на них заборонено”, – йдеться у повідомлені.